Darmowe sprawdzenie VIN

Wprowadź Numer VIN
i sprawdź Historię Pojazdu

Nowy Auto Świat 4x4 (2/2016) już w sprzedaży

2 mar 16 12:32

Nadchodząca wiosnę zwiastują samochodowe nowości. Podczas salonu w Genewie mogliśmy podziwiać m.ni. Nowego hiszpańskiego SUV-a, koncepcyjny van Citroena, odlotową Skodę VisionS.

Udostępnij
0
Skomentuj
Auto Świat 4x4 (2/2016) Auto Świat 4x4 (2/2016) Foto: Auto Świat / Auto Świat

W najnowszym wydaniu dwumiesięcznika Auto Świat 4x4 przetestowaliśmy najchętniej kupowanego w Polsce SUV-a, czyli nową generację Kii Sportage. Jeździliśmy Toyotą RAV4, która zyskała nie tylko nowy wygląd, ale również dodatkowy hybrydowy napęd. Sprawdziliśmy też, czy Mercedes-Benz GLC jest w stanie skutecznie stawić czoła zasiedziałym na rynku konkurentom.

Dla zainteresowanych autami z drugiej ręki prześwietliliśmy Land Rovera Discovery III. Duży SUV jest komfortowy, ale należy uważać na ewentualne koszty napraw.

Już niedługo otwieramy nowy sezon Auto Świat 4x4 Family Adventure. Informacje o terminach i miejscach naszych offroadowych pikników zamieścimy wkrótce na stronie www.4x4familyadventure.pl

Miłej lektury!

 Foto: Auto Świat / Auto Świat
Poleć
Udostępnij
0
gazeta
W tym tygodniu w sprzedaży: A w nim: porównaliśmy VW Amaroka i Nissana Navare NP300, testujemy używanego Land Rovera Discovery III oraz nową Kie Sportage. Wybraliśmy się też Jeepem Renegade na poszukiwanie tajnej broni, a w dziale sportowym Kuba Przygoński opowiada o debiucie w Rajdzie Dakar za kierownicą MINI.

Z kategoriiZobacz więcej »

Pokaż więcej