Darmowe sprawdzenie VIN

Wprowadź Numer VIN
i sprawdź Historię Pojazdu

Wielka podróż Land Rovera Discovery

5 mar 12 12:59

Po 23 latach Jaguar Land Rover świętuje wyprodukowanie milionowego egzemplarza modelu Discovery. By uczcić to wielkie wydarzenie w historii firmy, najnowsza, czwarta generacja luksusowej terenówki wyruszyła w długą wyprawę do Chin, czyli jednego z najszybciej rozwijających się rynków na świecie

Udostępnij
0
Skomentuj

Land Rover Discovery 4 numer 1 000 000 wraz z dwoma innymi pojazdami wystartował w 50-dniową podróż liczącą 8 000 mil. Start maratonu miał miejsce niedaleko Birmingham w miejscowości Solihull, gdzie popularna „Dyskoteka” jest produkowana. Metę zaplanowano w Pekinie. Auta przemierzą ponad tuzin kluczowych dla marki krajów w Europie i Azji, a kulminacją ich podróży będzie salon motoryzacyjny w Pekinie, który rozpocznie się 23 kwietnia.

Zobacz wszystko na temat

Wielka podróż Land Rovera Discovery

Ekspedycja ma na celu zebranie miliona funtów, który zostanie przekazany Międzynarodowej Federacji Stowarzyszeń Czerwonego Krzyża i Czerwonego Półksiężyca (IFRC). Pieniądze zostaną przeznaczone na wsparcie projektu związanego z dostępem do wody i zaplecza sanitarnego w Ugandzie.

Poleć
Udostępnij
0
gazeta
W tym tygodniu w sprzedaży: A w nim: porównaliśmy VW Amaroka i Nissana Navare NP300, testujemy używanego Land Rovera Discovery III oraz nową Kie Sportage. Wybraliśmy się też Jeepem Renegade na poszukiwanie tajnej broni, a w dziale sportowym Kuba Przygoński opowiada o debiucie w Rajdzie Dakar za kierownicą MINI.

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Z kategoriiZobacz więcej »

Pokaż więcej

Wielka podróż Land Rovera Discovery (slajd 1 z 4)

Reklamy
Koniec bloku reklamowego